Kinderdienste 2018

Ons sien uit om ons kinders terug te verwelkom vir die tweede kwartaal en skop eerskomende Sondag by Hippolaan en Midstream af met opwindende kurrikulum vir die 2de kwartaal. Ons kwartaaltema is: God is regtig goed. B-Lééf God deur gebed. Gebed word met 'n verskeidenheid sub-temas aangebied, sodat kinders die waarde van gebed op 'n eenvoudige en verstaanbare wyse kan ontdek. Ons gebed is dat hierdie kwartaalreeks nie net kinders sal aanspoor en inspireer tot 'n kragtige gebedslewe nie, maar dat dit ook volwassenes se lewe sal verander. Die gebed van 'n gelowige het 'n kragtige uitwerking!

Registrasies vir 2018 kinderkerk

Ons verwelkom graag nuwe kinders wat hierdie kwartaal by ons aansluit! Ons vra dat ouers asb. jul kind/ers sal geregistreer vir die res van die jaar in kinderbediening!Gebruik die volgende skakel om jou kind/ers te registreer. Registrasie

 KINDER-EREDIENSTE VIND AS VOLG PLAAS:

Midstream ouers met babas: neem kennis dat daar nou ′n Doekdrabediening vir babas tot 2 jaar om 08:00 én 10:00  Sondae in die Midlands Babahuis plaasvind. Die eerste geleentheid vir die tweede kwartaal sal op Sondag, 22 April plaasvind.

Gr. 7’s van Midstream moet kennis neem dat daar slegs een gr. 7-erediens 08:00 in lokaal E (Afdak) byMidstream plaasvind.

Gr. 7’s van Hipplaan moet kennis neem dat daar slegs een gr. 7-erediens om 10:00 in die oranje lokaal byHippolaan plaasvind.

Kinderkerk eredienstye

Reëlings rondom kinder eredienste

Wie is kerksondermure?

Ons glo God wil ons gemeente anders maak. Anders soos Jesus en die kerk waaroor Hy droom. Om uitdrukking te gee aan hierdie andersheid het Hy vir ons 'n ander naam gegee – kerksondermure. 'n Naam wat praat van ‘n verwelkomende gemeenskap.

Lees verder

Kliek en teken in op
kerksondermure se
weeklikse e-pos 

Neem kennis

Vir die Hulpwerf, Snuffelgids:
klik hier.

SUS Logo

Social Upliftment Services

'n Openbare Weldaad Organisasie

 

 

Kontak ons gerus!

Skakelbord en algemene navrae
012 663 2003/info@ksm.co.za

Finansiële navrae
finansies@ksm.co.za

Bankbesonderhede
kerksondermure
Absa Centurion
Takkode: 632005
Rek no: 2890580095
Verwysing: naam en waarvoor

Kerksondermure QR Code

Posbus 7545, Centurion, 0046

PREDIKANT OP ROEP:  +27 (0)83 489 0180

Jy is hier: Tuis Bedieninge Kinders Jeug Kinders Kinderdienste 2018